Zeytinburnu Dans Kursu Çok Uzak Değil!

Dans Yeri İstanbul’u kuşattı! İstanbul’un her köşesine ulaşan, her köşesinden dans tutkunlarını bir araya getiren ve şahane dans kursları sunan Dans Yeri, şimdi Zeytinburnu’na çok yakın! Zeytinburnu dans kursu artık Bakırköy’de yıl boyunca içinde dans edip duran ve bunu dışarı çıkarmak isteyen herkese kapılarını aralıyor. Düğün dansı kurslarından zeybek kursuna kadar her türlü dans türünün öne çıktığı kursumuz tüm yaşam stresini geride bıraktırıyor.
İstanbul’da iyi ve uygun fiyat dans kursu arayanların ilk tercih ettiği yer bu yıl da Dans Yeri oluyor. Eğitmenlerimiz, zengin dans stüdyomuz ve kursiyerlerimizle birlikte yılın her günü her şeye rağmen dans ediyor, dans türlerini öğreniyor, yaşam kalitesini yükseltiyoruz! Dans etmenin mutlulukla ilgisi olduğunu gösteren Zeytinburnu dans kursu hem vücut esnekliğinizi keşfettiriyor hem stresten arınmanızı sağlıyor hem de ekonomik fiyatlarıyla bütçenizi koruyarak yeni bir hobi edinmenize yardımcı oluyor.

Bakırköy Dans Kursu Esta Dans

Zeytinburnu Bachata Kursu Bakırköy’de

Dominik Cumhuriyeti’nin ritmik dansı Bachata, Dans Yeri ile devleşiyor. Bachata kursu, eşli dansların enerjik türlerinden biri olarak vücut kıvraklığınızı ve eşinizle olan uyumunuzu keşfetmenize yardımcı oluyor. Eğitmenlerimizin profesyonelliğiyle bachata hareketlerini kısa sürede öğrenebilir, müziğin ritmine göre kendi dans stilinizi öğrenebilirsiniz.

Zeytinburnu Salsa Kursu size çok yakın

Zeytinburnu salsa kursu programlarımız çok seviliyor. Salda dansının yüksek enerjisini deneyimleyen her kursiyerimiz, dansın tüm adımlarını öğrenerek doğaçlama salsa yapacak kadar eğitiliyor. Eşli dans grubundan olan salsa, çiftler arasındaki müthiş uyumu açığa çıkarıyor.

Zeytinburnu Sirtaki Kursu
Zeytinburnu dans kursu ile Yunan ezgilerinde doyasıya sirtaki yapmanın keyfini keşfetmeye hazır mısınız? Rakı – balık – keyif denince akla gelen ilk dans sirtaki, çakırkeyif halinizle kendinizi müthiş özgür hissedeceğiniz şahane bir dans türü! Sirtaki kursu, eğlenceli gece etkinliklerinin hazzını artırmak için Dans Yeri’nde sizlerle!

 

Zeytinburnu Zeybek Kursu

Zeytinburnu dans kursu ile geleneksel zeybek dansını öğrenmeye hazır olun. Eşli, tekli, grup halinde zeybek kursu veren eğitmenlerimiz, özel etkinlikler ya da düğünler için özel koreograflar hazırlıyor, mest edecek gösterilere imza atmanızı sağlıyor.
Dans Yeri, İstanbul dans kursları arasında yıldız gibi parlıyor! Stüdyomuz, eğitmenlerimiz, profesyonelliğimiz, kıvrak müziklerimiz, esnek hareketlerimizle birlikte tüm İstanbul’u dans etmeye davet ediyoruz. En uygun Zeytinburnu dans kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

Soru Sor
Merhaba ,
Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
instagram;
Eğitmen
https://www.instagram.com/danserhat
Düğün Dansları
https://www.instagram.com/dansyeri
Hemen Ara!