Home

ÖZEL DANS KURSU

ÖZEL DANS KURSU

Kimler Özel Ders Almalı ?

Özel dans dersi grup derslerine göre daha etkili ve verimlidir ayrıca fiyat olarak pahalı gözükse de aslında geçirdiğiniz süreyi göz önüne alırsanız aslında daha ucuza gelmektedir. Peki kimler özel dersi tercih etmeli;

 • Grup ders saatleri uyumsuz olanlar
 • Hızlı ilerlemek isteyenler
 • Dans eğitiminde çok zorlananlar
 • Özel günlerinde sürpriz yapmak isteyenler
 • Grup derslerini özellikle  tercih etmeyenler…

İstanbul Özel Dans Dersi
Stres atmak, rahatlamak ya da sadece rahatlamak için dans, en iyi araçlardan biridir. Özellikle dünyanın birçok kültürünü hissederek yaşamak isteyenler için vazgeçilmez bir tutkudur dans. İstanbul dans kursları da bu tutkunuzu yaşamanız, sevdikleriniz ile birlikte güzel anılar biriktirmeniz, daha iyi hissetmeniz için farklı birçok dansı öğrenme olanağı sunmaktadır. Özel dans hocaları ile tecrübeli yardımcılar, ferah bir alan ile siz de sevdiğiniz ya da merak ettiğiniz bir dansı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Romantik, hareketli, eğlenceli, geleneksel tarzda birçok dans, adabına uygun olarak özel kurslar bünyesinde sizlere öğretilmektedir.
İstanbul Dans Kursları Neler?
Merak edilen, hep öğrenmek isteyip de bir türlü öğrenemediğiniz o dansı öğrenmenin şimdi tam sırası. İstanbul ve ilçelerinde hizmet veren kursumuz bünyesinde siz de istediğiniz o dansı icar edebilirsiniz. En çok talep gören kurslarımızdan bazılarını şu şekilde ifade etmek mümkündür:
Salsa, Bachata , Merengue, Cha Cha , Rumba , Kizomba ,Tango, Sirtaki
Düğün dansı,Vals, Zeybek, Roman, Horon,Halay
Özel olarak ya da grup şeklinde derslere katılmak mümkündür. Grup olarak derslere sosyalleşme olanağı bulunmakta olup eğlenirken öğrenmek oldukça iyidir. Uygun fiyat, telafi olanağı, özel dans programı gibi avantajlar da sağlanan diğer kolaylıklardır.
Neden İstanbul Dans Kursları?
Dans etmenin hem fiziksel hem de psikolojik birçok olumlu etkisi bulunmaktadır. Stresten uzaklaşmak, rahatlamak ve yeni bir şeyler öğrenerek yaşamına heyecan katmak isteyen herkesi özel dans dersi almaya davet ediyoruz. Üstelik sadece bunlar değil, yeteneğini keşfetmek, dans alanında profesyonel olmak isteyenleri de İstanbul’un en iyi dans eğitmenleri ile en iyi ekipmanlar ile hazırlanmış dans kursuna bekliyoruz. Duygularınızı dışa vurmak, profesyonel gibi dans emek ya da sadece eğlenmek için özel hazırlanan kurslara kaydınızı hemen yaptırabilirsiniz. Geleneksel ve modern dansları bünyesinde barındıran İstanbul dans kursuna, dans etmek, hobi edinmek isteyen kısacası herkes başvurabilir.

Bizimle iletişime geçmek istermisin?

 

Özel ders programı eğitmen ve öğrenciye uygun saatler belirlenerek oluşturulur. Aklınıza takılan sorular varsa hemen yandaki bölümden bizlere yazabilir ya da arayabilirsiniz.

tel : 0 530 201 00 49

  Soru Sor
  Merhaba ,
  Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
  instagram;
  Eğitmen
  https://www.instagram.com/danserhat
  Düğün Dansları
  https://www.instagram.com/dansyeri
  Hemen Ara!