Marmaray’a Yakın Dans Kursu Bakırköy Dans Yeri

İstanbul’un yaşayan herkes bilir en büyük problemlerden biri de ulaşım! Artık herkes Metrobüs’e yakın ya da Marmaray’a yakın bir konumda işlerini halletmek istiyor. Dans Kursu Bakırköy Marmaray tren durağının hemen yanı başında dans severlere hizmet vermeye devam ediyor. Neredeyse tüm toplu taşımalarla Bakırköy meydana gelebilir bize ulaşabilirsiniz.

Marmaray ile Bakırköy’e doğrudan ulaşım olanağı bulunmaktadır. Marmaray saatleri için tıklayınız.

Anadolu yakasından ya da Gebze ya da Avrupa yakası Halkalıdan bile Marmaray ile aktarma yapmadan Bakırköy’e ulaşabilirsiniz.
İstanbul’un pek çok merkezi ilçesi ve bölgesinden ulaşım olanağı bulunan Bakırköy’e ulaşımda tercih edebileceğiniz ulaşım seçeneklerinden biri de otobüs ve minibüs ile ulaşımdır.
Bakırköy’e otobüs ile ulaşım sağlayabileceğiniz otobüs hatları arasında; 98D, 98, 94A, 98S, 98B, 71T, 98H, 146, 76, 72T, 98S, 94Y, 72T, 94A, 98D, 76B, 79B, 76C hatları yer almaktadır.
Bakırköy’e; Yeşilköy, Taksim, Büyükçekmece, Başakşehir, Yenibosna, Kayaşehir, Eminönü, Osmaniye,Boğazköy, Avcılar, Yenimahalle, Esenler, Turgutreis, Beyazıt, Başakşehir 4. Etap gibi bölgelerden otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bachata Kursu Bakırköy

Bachata dansı son yıllarda en çok tercih edilen eşli dansların başında geliyor. Bachata kursu Bakırköy dans kursu dansları arasında en çok tercih edilen branş olarak zirveyi koruyor. Bachata müzikleri genellikle İspanyolca sözlerden oluşan çok romantik şarkılardır, dinleyenleri içine alır. Bachata müziği 4/4 zaman işaretini kullanır, bu nedenle her ölçü için dört vuruş vardır. Tipik bir şarkı üç farklı poliritmi içerir: derecho, majao ve mambo. Her poliritmin kendi ritmik kalıbı vardır ve bir şarkının belirli bölümlerinde ayrı ayrı özelliklere sahiptir.
Bachata müziği, yavaş, romantik veya acı tatlı sözler ve akustik veya elektro gitarla sabitlenmiş enstrümantasyon ile karakterize edilir. Küba bolerosuna benzeyen bachata dansı olarak bilinen bir Latin dans stili. Birçok müzik türü – vals, salsa ve merengue dahil – onlarla birlikte gelen danslarla isimleri paylaşır. Bachata başka bir örnektir ve bugün Latin müziğinin ve dansının en popüler tarzlarından biridir. 20. yüzyılın ilk yarısında Dominik Cumhuriyeti’nden gelen bachata, bolero ve son cubano stillerini Afrika ritimleriyle birleştiren çok kültürlü köklere sahiptir.

Bachata Dans Kursu Bakırköy

Bachata Dans Kursları Bakırköy

Bakırköy dans kursları açısından popüler bölgelerden biri, eski bir ilçe olmasına karşın sürekli kendini yenileyen oldukça yüksek popülasyon çeken bölgelerden biri. Bakırköy’ün en büyük Alışveriş Merkezi olan Capacity avm hem büyüklüğü hemde yeniliği ile Carousel AVM ‘yi geride bıraktı. Bu alışveriş merkezlerinin dışında gençlere hitap eden yeni nesil kahve dükkanları ve yemek yeme seçeekleri ile göz dolduruyor. Tamda bu lokasyonların göbeğinde yer alan Bakırköy Dans Kursu size birden fazla seçeneği bir arada sunuyor.
Bakırköy Dans Kursu Salsa kursu, Bachata kursu, Sirtaki Kursu, Zeybek kursu, Düğün dansı gibi seçenekleri ile bir çok talebe yanıt veriyor. Daha fazla bilgi ve detay için bizimle iletişime geçebilir, bizi ziyaret edebilirsiniz.

Soru Sor
Merhaba ,
Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
instagram;
Eğitmen
https://www.instagram.com/danserhat
Düğün Dansları
https://www.instagram.com/dansyeri
Hemen Ara!