admin

29 Haziran 2021

Yorum yapılmamış

Home Latin Dansları

Dansa Kursu Fiyatları

Dans Kursu Fiyatları Ne Kadar ?
Dans kursu ücretleri hakkında paylaşacağım bu yazıda sizlere öncelikle dans kurs ücretlerini belirleyen kriterlerden bahsederek konuya girmek istiyorum. Dans kursu, dans okulu, dans akademisi gibi isimlerle anılan dans kursları dans fiyatlarını neye göre belirliyor?

dans-kursu-istanbul

Hangi Dans Hangi Fiyat ?
Dans kursu ücretleri, stil, branş ve tarzlarına göre birbirinden farklı fiyatlarda olabilir ve bu çok doğaldır. Bazı dans stillerini öğrenmek için uzun ve sabırlı süreç gerektirir, haliyle sürecin zorluğu ve süresi fiyata etki eder. Örnek verecek olursak bale eğitimi ile yöresel bir halk oyunu öğrenme süresi ve güçlülüğü açısından birbirinden oldukça farklıdır. Bale eğitimi sürecinde beden bale eğitimi için hazırlanır ve uzun bir disiplini vardır ve yüksek fiyatlı dans eğitim kategorisindedir. Kafkas dansları da yöresel bir halk oyundur fakat en az bale kadar uzun eğitim gerektirir hatta zorluk derecesi en yüksek danslardan biridir fakat kursu bale kadar yüksel olmayabilir. Bu durum dansın ne kadar çok kitleye ulaştığı ile alakalıdır ve öyle değerlendirmelidir. Bale dansı, Asya, Amerika ve Avrupa ülkelerinin hemen hemen hepsinde bilinir ve eğitimleri verilir fakat Kafkas dansı ise bu kadar yaygın değildir.
Salsa Kursu ve Bachata Kursu Fiyatı ?
Salsa Kursu ve Bachata Kursu Ücretleri ne kadar ? Salsa ve Bachata dansları dünyaca ünlü eşli dansların neredeyse en başında gelir. Oldukça eğlenceli ve sosyal bir dans özelliği taşır. Dans geceleri, festivaller ve organizasyonlar ile kısa sürede bir çok insanla tanışmak Latin danslarının en bilinen özelliğidir. Latin dansları ders ücretleri 4 hafta üzerinden hesaplanarak ücretlendirilir. 3 Aylık bir kusa yazıldıysanız bu tam 12 hafta yani 12 ders varsa artı pratikler olarak hesaplanır. Genelde öğrenciler aylık ödeme deyince her ay başı ödeyeceklerini düşünürler fakat tüm aylar eşit günlere sahip olmadığından tarih kayması yaşanır. Salsa ve Bachata kursu fiyatları her yıl değişeceğinden bunu yazıda belirtmek çok doğru olmayabilir, fakat ortalama 2021 yılı için 250-450 arası bölgesel, kurum ya da eğitmen farkından ötürü değişebilir. Güncel fiyatlar için bize ulaşabilirsiniz.

Soru Sor
Merhaba ,
Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
instagram;
Eğitmen
https://www.instagram.com/danserhat
Düğün Dansları
https://www.instagram.com/dansyeri
Hemen Ara!