Dansyeri’nde Zeybek Var!

Zeybek oyunu, Batı Anadolu yöresine ait havalı bir oyundur. Halk oyunu olan zeybek, genellikle erkeklerin kahramanlığını vurgulamak üzere kurgulanmış bir oyundur. Tek ya da birkaç kişiyle oynanan zeybek, dans eden kişinin kollarını omuz hizasında iki yana açıp adımlarıyla müziğe uyum sağlamasından oluşan bir dans türüdür. Zeybek kursu İstanbul ve diğer şehir halkı için son yıllarda müthiş bir öneme sahip olmaya başladı. Sebebi açık: Düğünler! Düğünlerde pistin en keyifle ve merakla beklenen dansı zeybek artık. Düğün ve benzeri etkinliklerde zeybek gösterisi yapmak isteyenler, çareyi İstanbul zeybek kursu eğitmenlerinde buluyor. Zeybek dansının heybetini tüm yönleriyle öğreten profesyonel dansçılar, tek ya da sevdiklerinizle birlikte müthiş bir gösteriye imza atmanızı sağlıyor. Dans Yeri eğitmenleri, küçükten büyüğe her yaş grubuna verdiği özel zeybek kursları ile İstanbul halkının bu yöndeki talebini karşılıyor, kısa sürede dansın püf noktalarını öğretiyor.

Düğünlere Özel Zeybek Koreografisi

Hakan Çalhanoğlu Zeybeği

Düğün zeybek kursu kategorisinde özel bir kursumuz olduğunu biliyor muydunuz? Dans Yeri eğitmenleri, yıl boyunca gelen düğüne özel zeybek koreografisi taleplerini kısa, orta, uzun vadeli eğitim programlarıyla kişiye özel hazırlıyor. Kişi ya da grup halinde zeybek kursu alabilir, düğünlerde dilediğiniz koreografi ile gösteri yapabilirsiniz. Gelin ve damatlara özel iki kişilik zeybek kursu İstanbul Dans Yeri stüdyolarında incelikli şekilde öğretiliyor. Dans edemeyen, halk oyunları hakkında herhangi bir bilgiye ya da kıvrıma sahip olmayan herkesin kısa sürede kolayca öğrenebildiği zeybek, heybetiyle öğrenenlere kendini iyi hissettiriyor. Düğünde zeybek nasıl oynanır, erkek ve kadına özel koreografi nasıl hazırlanır, grup zeybek dansı nasıl oynanır gibi tüm soruların cevabı Dans Yeri’nde!

Profesyonel Dansçılarla Profesyonel Sonuçlar

İstanbul zeybek kursu arayan, soran, koreografi oluşturmak isteyenleri Dans Yeri’ne davet ediyoruz. Dans Yeri eğitmenleri, İstanbul’un her yerine ulaşıyor, her yerde zeybek ve diğer dans türleri ile ilgili eğitim veriyor. Profesyonel dansçılarla kısa sürede müziğin ruhunu hissederek, zeybek dansının cesur adımlarını takip ederek ihtişamlı şekilde zeybek oynayabilirsiniz. İstanbul zeybek kursu fiyatları hakkında bilgi almak ve kurs için eğitime kaydolmak, randevu oluşturmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Soru Sor
Merhaba ,
Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
instagram;
Eğitmen
https://www.instagram.com/danserhat
Düğün Dansları
https://www.instagram.com/dansyeri
Hemen Ara!