admin

09 Kasım 2022

Yorum yapılmamış

Home Latin Dansları Bachata Kursu

Kendinizi Evinizde Hissedeceksiniz! – Dans Kursu Küçükçekmece

Kendinizi Evinizde Hissedeceksiniz! – Dans Kursu Küçükçekmece

Kimi zaman hayatıma hareket olsun diye tercih edilen , kimi zamanda müziğin ritmine kapılanların tercih ettiği en eğlenceli bir aktivitedir dans. Dans edenlerin ortak özellikleridir iyi hissetmek, sportif bir eylem yapmanın hazzını yaşamak ve o anda hiç bir şey düşünmemek. Küçükçekmece Dans Kursu tam bu noktada sizi iyi hissettirecek, kendinizi evinizde hissettirecek özelliklere sahip. Bulunduğu konum itibariyle merkezi bir çok noktaya yakın ve ulaşımı çok kolay bir yerdedir. Önünde küçük bir bahçesi, hemen yanında bir cafe bulunan şirin bir dans stüdyosu Dans Kursu Küçükçekmece.
Metrobüs durağına 250-300 metre mesafede Minübüs, Metrobüs ve Marmaray gibi ulaşım araçlarıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Meşhur Menekşe Plajı yanı başındadır, buraya gezmeye geldiyseniz bize uğramadan geçmeyin.

Küçükçekmece Dans Kursu – Keyifli Vakit Geçirmek ve Dans Etmek İçin Hoş Bir Mekan

Dans Kursu Küçükçekmece, sosyal bir alan olmasının yanı sıra uzun süredir özel dans dersleri alan düğün çiftlerinin tercih ettiği bir yerdir. Şimdilerde dans kursları ile hizmet etmeye başlayan mekanımız sosyal alanları ile dikkat çekiyor. Haftanın her günü cefe imkanı bulabilir haftanın belli günlerinde canlı müzik eşliğinde eğlenebilirsiniz. Ayrıca dans kurslarımıza gelen öğrencilerimiz için düzenlediğimiz etkinliklerde bir çok dans severi de mutlu ediyor.
Küçükçekmece Dans Kursu, bölgede dans etmek isteyen kişilerin yanı sıra komşu ilçelerde tercih edilen bir yerdir. Avcılar Dans Kursu, Sefaköy Dans Kursu, Florya Dans Kursu, Beylikdüzü Dans kursu aramalarında ulaşım konusunda yakın bir lokasyondur. Araçla gelmek isterseniz kapı önünde ücretsiz park edebileceğiniz alanlar mevcuttur.

Küçükçekmece dans kursu

Küçükçekmece Dans Kursu ile Dans Et

Küçükçekmece Dans Kursu, yetişkin ve çocuk gruplara özel dans kursları ayrıca kişiye özel bire bir dersler vermektedir. Sirtaki Kursu, Zeybek Kursu, Çocuk Dans, Bachata Kursu, Tango Kursu, Düğün Dansı gibi danslar konusunda bize ulaşabilirsiniz. Hocalarımız dans eğitimi konusunda oldukça tecrübeli ve rahat iletişim kurabileceğiniz samimi kişilerdir. Dans kursu, bir çok kişinin kendini iyi hissetmek için tercih ettiği bir hobidir. Kurslarımız belirli zamanlarda ücretsiz tanıtım dersleri düzenliyor bu faaliyetlere katılabilir mevcut dersleri seyretmeye gelebilirsiniz.

Küçükçekmece Dans Kursları güncel fiyat listesi için altta bulunan linklere tıklayarak bize Whatsapp üzerinden sorabilirsiniz

Sirtaki Kursu

Sirtaki kursumuz 5 aylık bir eğitim sürecinden oluşuyor. Derslerimiz sıfırdan belirli bir format dahilinde ilerlemektedir, bu eğitimde Sirtaki ve Zeibekiko dansını birlikte öğreneceksiniz.

Sirtaki hakkında bilgi almak ister misin? Sirtaki Nedir ?

Zeybek Kursu

Zeybek, Ege bölgesi Tür halk oyunlarımızdan olup, günümüzde oldukça popüler olan bir danstır. Kursumuzda Harmandalı, Çökertme, Yörük Ali gibi bir çok Zeybek oyununu öğrenebilirsiniz. Düğünlerde Zeybek oynamak için özel derste alabilirsiniz detaylı bilgi için tıklayınız.

Zeybek hakkında bilgi almak ister misin? Zeybek Nedir ?

Çocuk Dans Kursu

Küçükçekmece Dans Kursuna Nasıl Gidilir ?

Soru Sor
Merhaba ,
Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
instagram;
Eğitmen
https://www.instagram.com/danserhat
Düğün Dansları
https://www.instagram.com/dansyeri
Hemen Ara!