admin

07 Aralık 2021

Yorum yapılmamış

Home Latin Dansları

Dans Kursu Bakırköy

Dans Kursu Bakırköy 

Dans Kursu Bakırköy en az 15 yıllık tecrübesiyle kaliteli eğitmenleri ile İstanbul’un merkezi yerlerinden olan Bakırköy’de hizmetine devam ediyor. Dansyeri dans kursu olarak ” Herkes dans edebilir” sloganıyla yola çıktın ve yüzlerce insanı dansla buluşturduk. Başta Latin dansları Salsa , Bachata, Zeybek Sirtaki, Tango ve düğün dansları ile sizlere hizmet vermekteyiz

Dans kursu Bakırköy

Bakırköy Latin Dansları Salsa ve Bachata

Latin Amerika’nın sıcakkanlı insanlarının dansı olan salsa ve bachata 1930’lu yıllarda Küba’da ortaya çıkmıştır. O günlerden bu yana da her zaman popüler olmaya devam edebilmiştir. Yapması çok keyifli olan bu dansları profesyonel eğitmenler ile siz de öğrenebilirsiniz. Çift olarak ya da grup halinde bu dans yapılabiliyor. Aynı anda sizin gibi bu dansın meraklıları ile bir arada bulunabilir bir yandan eğlenirken bir yandan da profesyonel dansçılar gibi dans etmeye başlayabilirsiniz. Dans Kursu Bakırköy latin dansları salsa ve bachata yaparken günün stresinden kurtulacak ve bu dansların muhteşem büyülü havasına kendinizi kaptırıp zamanı adeta unutacaksınız.

Salsa ve Bachata Kursu Size Neler Katacak?

Yeni hobiler edinmek ve aynı zamanda formda kalmak isteyen kişiler için özel dans dersleri almak çok yararlı olmaktadır. İş hayatının yoğun stresini katılacağınız dersler sırasında atacaksınız. Bu dansın kıvrak figürlerini yaparken aslına dans konusunda ne kadar yetenekli olduğunuzu da anlayabilirsiniz. Dansın muhteşem figürlerini öğrenmenin hiç de zor olmadığını özel eğitmenlerimiz ile görebilirsiniz. Kurslara katıldığınızda ise şu faydalarını görebilirsiniz.

  • Dans ederek pozitif bir enerji kazanmak ve salgılayacağınız endorfin hormonu ile mutlu olmak
  • İçinizde ki dans yeteneğini ortaya çıkartmak
  • Profesyonel dansçı olmak için ilk adımı atmış olmak
  • Boş zamanlarınızı yararlı bir aktivite ile değerlendirmek
  • Sizin gibi dans etmekten hoşlanan bir grup içine girerek yeni bir sosyal çevreye sahip olmak

Salsa ve Bachata Öğrenmek Zor mu?

Bu sorunun cevabı kesinlikle hayır profesyonel eğitmenlerimiz sizlere en temel figürlerden başlayarak dansları öğretmeye başlayacaklardır. Farklı stilleri olan bu danslarda hızlı ve seri olabilmek önem taşıyor. Dansa yeteneği olduğunu düşündüğünüz çocuğunuzun da kendini geliştirmesi ve yararlı bir faaliyet içinde olabilmesi açısından çocuk dansları kurslarımız da bulunuyor. Onlar için özel hazırlanmış kurslarda onları anlayan ve ilerde profesyonel bir dansçı olabilmelerini sağlayacak eğitmenler ile çalışabilirler. Bütün vücudun ve aynı zamanda dans partneri ile de tam bir uyum içinde olarak dans yapıldığında ortaya görsel şölenler de çıkacak ve içinizde ki gizli yeteneğin ortaya çıkmış olmasından da mutlu olacaksınız

Soru Sor
Merhaba ,
Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
instagram;
Eğitmen
https://www.instagram.com/danserhat
Düğün Dansları
https://www.instagram.com/dansyeri
Hemen Ara!