DANS EĞİTMENLİĞİ KURSU

DANS EĞİTMENLİĞİ

Dans Eğitmenliği Eğitimleri

Biraz kafa dağıtayım, biraz iş stresimi atıyım, biraz hareket olsun diye girdiğiniz bir dans kursunda ilerleyip dansı, daha da keyif alacağım bir meslek haline getirmeyi düşünenlerden birimisin? Bu yazımızı okuduğunuza göre böyle ihtimal var. Dans eğitmenliği dışarıdan bakıldığında çok keyifli ve kolay bir meslek gibi görünebilir fakat dansı sevmeyenler için oldukça zor ve sabır isteyen bir iştir.

Dans Eğitmenliği Belgesi

Dans eğitmenliği yapmak için artık bir çok kurum yaptığınız işi belge ile ispatlamanızı istiyor bundan ötürü son yıllarda eğitmenlik kurslarına başvurular artmıştır. Dans federasyonu günümüzde  bir çok dans için dans eğitmenliği eğitim ve sınavları düzenliyor. Süreleri ve süreç hakkında bilgi sahibi olmak için branşınızla alakalı bilgi edinmeniz gerekir. Bizleri bu konuda arayabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek istermisin?

 

Özel ders programı eğitmen ve öğrenciye uygun saatler belirlenerek oluşturulur. Aklınıza takılan sorular varsa hemen yandaki bölümden bizlere yazabilir ya da arayabilirsiniz.

tel : 0 530 201 00 49

Error: Contact form not found.

Soru Sor
Merhaba ,
Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
instagram;
Eğitmen
https://www.instagram.com/danserhat
Düğün Dansları
https://www.instagram.com/dansyeri
Hemen Ara!