admin

19 Mart 2022

Yorum yapılmamış

Home Oryantal Kursu

Beylikdüzü Oryantal Kursu

Beylikdüzü Oryantal Kursu

Dans tarihinin en kıvrak ve en eski danslarından biriyle tanışmaya hazır mısınız? Beylikdüzü oryantal kursu sizi bu tanışmaya davet ediyor. Sadece oryantal müziğin bile ruhu canlandırmaya yettiği dans türü, tüm yönleriyle Dans Yeri’nde! Dans Yeri, kıvrak hareketleriyle insanı cezbeden oryantali bu defa izlemek için değil bizzat dans etmeniz için kursa dönüştürüyor. İçinizdeki yüksek enerjiyi açığa çıkaran oryantal, kıvrımlarınızı keşfetmenizi sağlıyor, özgüveninizi tazeliyor!
Oryantal en az zeybek, vals, tango, bachata, salsa kursu kadar ilgi görüyor, son yılların en keyifli programlarından biri olarak geniş bir yaş grubuna hitap ediyor. Çoğu kişi Beylikdüzü oryantal kursu ile hem eğleniyor hem yeni bir dans öğreniyor hem de eğlenceli şekilde zayıflıyor! Dans dersleri İstanbul halkına yepyeni bir dünya aralıyor; enerjilerini doğru yerde doğru şekilde harcamalarını öğretiyor. Oryantal kursu İstanbul’un her köşesinden kursiyer alıyor, küçük gruplar ya da birebir özel dersler halinde her yaş grubuna öğretiliyor.

Oryantal Kursunda Sizleri Neler Bekliyor?

Beylikdüzü oryantal kursu yıl boyunca kayıt alıyor, özel sınıflar açıyor. Bu konuda yoğun bir talep gören derslerimiz, eğitmenlerimizin etkileyici ders içerikleriyle başarıyla sonuçlanıyor. Doğu’nun Dansı anlamına gelen oryantal her ne kadar Orta Doğu ile birlikte anılsa da aslında Türkiye bu konuda müthiş bir popülariteye sahip. Öyle ki yurt dışından Dans Yeri’ne “İstanbul oryantal dans kursu” programlarımıza yoğun ilgi gösteriliyor.

Beylikdüzü Oryantal Kursu

Dans Yeri, Beylikdüzü oryantal kursu ile önce dansın temelini öğretiyor, her derste farklı figürler göstererek dansın çok yönlü şekilde öğrenilmesini sağlıyor. Oryantal dersleri müziğin ritmine göre öğretiliyor, öğrencilerimiz bir noktadan sonra her müziğe göre kendi koreografini çıkarabilecek düzeye ulaşıyor. Dans Yeri yüzeysel değil kapsamlı bir ders içeriği sunuyor, her öğrenci kurs bittiğinde oryantalin mantığını, püf noktalarını, kıvraklığını benimsemiş oluyor.

Beylikdüzü Oryantal Dans Kursu Fiyatları

Beylikdüzü oryantal kursu dört mevsim boyunca farklı yaş gruplarıyla ve özel derslerle devam ediyor. Dans Yeri eğitmenlerimiz kurs programlarının süresini gruplara ya da kişiye özel planlayabiliyor. Hafta içi – hafta sonu süren dersler, farklı saatlerde tüm enerjisiyle ve eğlencesiyle tamamlanıyor. Eğitmenlerimiz kursiyerlerin eğlenerek öğrenmesine yardımcı oluyor, özel koreografilerle gelişimlerini destekliyor. Beylikdüzü oryantal kursu fiyatları eğitim programının içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Size spesifik bir fiyat vererek yanıltmak istemeyiz. Oryantal kursu ve diğer dans kurslarımız hakkında net bilgi almak, kayıt oluşturmak için lütfen 0530 201 00 49 no’lu hattımızdan bize ulaşın.

Tags :
Soru Sor
Merhaba ,
Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
instagram;
Eğitmen
https://www.instagram.com/danserhat
Düğün Dansları
https://www.instagram.com/dansyeri
Hemen Ara!