admin

03 Mayıs 2022

Yorum yapılmamış

Home Dans Haberleri

Beylikdüzü Latin Dansları Kursu

Beylikdüzü Latin Dansları Kursu

Beylikdüzü Latin dansları kursumuz E-5 kenarı Cumhuriyet Metrobüs durağında Vetro City Recidense 7. Katta bulunan The Gym Fitness Büyük salondadır. Kursumuz da başta latin danslarının en çok tercih edilen dansları Salsa ve Bachata eğitimleri verilmektedir, bunun yanı sıra Sirtaki, Zeybek, Oryantal, Düğün dansı ve çocuklara yönelik kurslar da vardır.

Beylikdüzü Bachata Kursu

Bachata kursu en hızlı öğrenilen eşli Latin dansıdır, çok kolay öğrenildiği için günümüzde en çok tercih edilen eşli dansların başında yer alır. Bachata genellikle romantik aşk şarkıları ile yapılan bir dans türüdür ve aşk dansı da diğer adıdır. Beylikdüzü dans kursu deneyimli eğitmen kadrosu ile Bachata dansı öğrenmek isteyenlere daha önce hiç dans etmemiş olsa bile sıfırdan bu eğitimi vermektedir. Dans kursları seviyelere özel dönemsel açılmaktadır, daha önce bir süre dans ettiyseniz faklı seviyelerdeki kurslarımıza katılabilirsiniz.

Beylikdüzü Latin Dansları Kursu

Beylikdüzü Salsa Kursu

Salsa kökeni Küba olup tüm dünyada kısa sürede poüler bir dans haline gelmiştir. Salsa ve Bachata aynı partilerde birbirinden ayrılmaz iki farklı dans türüdür. Salsa daha hareketli eğlenceli bir olmasının yanı sıra oldukça kondisyon arttıran sportif bir danstır. Kendi içerisinde 4 farklı türe ve bunların altında da farklı türlere ayrılır oldukça kapsamlıdır. Beylikdüzü dans kursu Salsa kursunu daha temelde tüm öğrencilere vermektedir.

Beylikdüzü Dans Kursunda Neler Öğreneceksiniz?

Beylikdüzü dans kursu Latin dansları eğitimini içerisinde hem Salsa hem de Bachata dansını birlikte vermektedir. Bachata dansını kısa sürede öğrenirken bunun yanı sıra Salsa dansı da temel seviyede verilmektedir. Derslerimiz ilk 2 ay boyunca Bachata olarak başlar ve 3. ay itibari ie Salsa adımları ile tanışmış olursunuz. Burada amacımız katılan tüm öğrencilerimizi kısa sürede dansla buluşturmak. Daha bir kaç hafta içerisinde dans gecelerine gidip dans etmeye başladığınızı göreceksiniz bu yöntemle.

Dans Pratiği

Her Pazar 19:00-21:00 arası Latin dansları kurslarımıza katılan herkes için pratik yapma şansı olucak. Burada stüdyomuzda çalan müzikler eşliğinde kurs arkadaşlarınızla pratik yapabilir hatta sizlere önceden duyuracağımız ders tekrarlarına ve ekstra derslere ücretsiz katılabilirsiniz.
Ders Günleri, Saatleri ve Kurs Ücreti

Kurslarımıza kadın erkek 18-40 yaş arası herkes partnerli ya da partneri olmadan katılabilir.

Kurslarımız hafta içi 1 saat 15 dakika ders + her Pazar 2 saat pratik şeklinde ayda toplam 13 saat eğitim içerir.
Gruplar ;
1. Grup Çarşamba 19:15-20:30
2. Grup Çarşamba 20:30-21:45
Pratikler her iki grup içinde ortak yapılır Her Pazar 19:00-21:00
Kurs Ücretleri;
Aylık 400 TL ( 4 haftalık 4 ders + 4 pratik içerir)

Eğitmen instagram sayfası için tıklayınız.

Videolu adres tarifi için tıklayınız.

Dansa Giderken Nasıl Giyinmeliyiz?

Beylikdüzü Dans Kursu The Gym Fitness

Bachata Nedir ?

Salsa Nedir?

Soru Sor
Merhaba ,
Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
instagram;
Eğitmen
https://www.instagram.com/danserhat
Düğün Dansları
https://www.instagram.com/dansyeri
Hemen Ara!