admin

21 Aralık 2021

Yorum yapılmamış

Home Sirtaki Kursu

Eğlencenin Merkezinde Beşiktaş Sirtaki Kursu

Eğlencenin Merkezinde Beşiktaş Sirtaki Kursu

İstanbul’un en eski semtlerinden biri ve her yaşta insanın ortak noktası olan bölgede Beşiktaş Sirtaki Kursu sizlerle buluşuyor. Birbirinden farklı eğlence ve keyif mekanları ile Beşiktaş yıllardır her yaştan insanın ortak buluşma noktası olmaya devam ediyor. Farklı kültür ve anlayışa sahip bireyler neredeyse her aradığını bulmakla beraber farklı seçenekleri burada tanıma şansı buluyor. Beşiktaş Dans Kursu internet aramalarında da artık farklı hizmet bölgelerinden biri oldu. Bu eski doku yeni sanat anlayışı ve kültürüyle dans severlere birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Beşiktaş Dans kursu, Beşiktaş Latin Dansları, Beşiktaş Bachata Kursu, Beşiktaş Salsa Kursu ve Beşiktaş Tango kursu bu aramaların en başında yer alıyor.

Rakı Balık Denince Beşiktaş Sirtaki Kursu

Özellikle rakı balık mekanları ararken balık pazarı ve Beşiktaş Sirtaki Kursu ile dikkat çeken Beşiktaş bölgesi en çok tercih edilen bölgeler kıyaslamasında blok yazılarında yerini aldı. Sirtaki dans kursu, tercih sebeplerinde yer alan nedenler tamamen alkol tüketimine yönelik değildir elbette. Sadece sosyalleşmek ve hayatına hareket katmak isteyen herkesin kolaylıkla öğrenebileceği danstır Sirtaki Dansı. Ülkemiz geçmişte ortak kültür ve medeniyetlere hizmet etmiş çok değerli bir kara parçasıdır. Osmanlı dönemi özellikle karma kültürlerin bir arada yaşadığı ve çok zengin kültürlerin birbirinden etkilendiği dönemlere şahit olmuştur. Bu dönemde yaşanmış bu etkileşimin etkileri günümüze kadar ulaşmıştır. İstanbul dans kursu konusunda hizmet veren en yoğun şehirlerimizin başında yer alır, dans etmeyi öğrenmek isteyen kişiler her gün yeni bir dans akımı ile karşılaşır, Sirtaki kursu günümüzde bu akımın içinde yerini almış ve her geçen zaman boyunca katılımcı sayısını artırmıştır.

Beşiktaş Sirtaki Kursu

Beşiktaş Sirtaki Kursu Artık Size Çok Yakın !

Beşiktaş Sirtaki Kursu size uygun fiyat ve kolay ulaşım imkanı ile Beşiktaş’ta her bölgeden gelen katılımcılarını bekliyor. Sirtaki dans kursumuzda ortalama 4 ay gibi sürede orta seviye Sirtaki ve Zeibekiko dansı öğrenebilirsiniz. Zeibekiko ( Yunan Zeybeği ) Sirtakinin aksine genellikle tek kişi tarafında sergilenen bir oyun olmakla beraber Zeybek oyununa çok benzemektedir. Geçmişte bu iki dansı yapan insanların beraber yaşadığını düşünürseniz bu dansların birbirine benzemesi oldukça normaldir. Zeybekiko dans kursu genellikle Sirtaki dans kursu alacak kişilere ek olarak verilen bir eğitimdir. Bu dans genel yapı ve ritimler öğretildikten sonra doğaçlama tavırsal  bir yapıya sahiptir

Soru Sor
Merhaba ,
Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
instagram;
Eğitmen
https://www.instagram.com/danserhat
Düğün Dansları
https://www.instagram.com/dansyeri
Hemen Ara!