admin

01 Mayıs 2022

Yorum yapılmamış

Home Dans Haberleri

Bakırköy Latin Dansları Kursu

Bakırköy Latin Dansları Kursu

Bakırköy Latin dansları kursumuz Bakırköy meydanda yıllardır sayısız öğrenci yetiştirmiş Esta Dans okulunda yer almaktadır. Kursumuz da başta latin danslarının en çok tercih edilen dansları Salsa ve Bachata eğitimleri verilmektedir, bunun yanı sıra Tango, Sirtaki, Zeybek, Düğün dansı ve çocuklara yönelik kurslar da vardır.

Bakırköy Bachata Kursu

Bakırköy Bachata kursu ile Bachata dansını kısa sürede öğrenin. Bachata çok kolay öğrenildiği için günümüzde en çok tercih edilen eşli dansların başında yer alır. Bachata genellikle romantik aşk şarkıları ile yapılan bir dans türüdür ve aşk dansı da diğer adıdır. Bakırköy dans kursu deneyimli eğitmen kadrosu ile Bachata dansı öğrenmek isteyenlere daha önce hiç dans etmemiş olsa bile sıfırdan bu eğitimi vermektedir. Dans kursları seviyelere özel, faklı dönemlerde sıfırdan açılmaktadır, daha önce bir süre dans ettiyseniz faklı seviyelerdeki kurslarımıza katılabilirsiniz.

Bakırköy Latin Dansları Kursu

Bakırköy Salsa Kursu
Salsa dansı, kökeni Küba olup tüm dünyada kısa sürede popüler bir dans haline gelmiştir. Salsa ve Bachata aynı partilerde birbirinden ayrılmaz iki farklı dans türüdür. Salsa daha hareketli eğlenceli bir olmasının yanı sıra oldukça efor gerektiren sportif bir danstır. Salsa dansı stilleri oldukça fazladır ülkemizde en çok tercih edinen L.A. stili  Bakırköy dans kursu bünyesinde hiç bilmeyenler ya da faklı seviyelerde verilmektedir.

 

 

Bakırköy Dans Kursunda Neler Öğreneceksiniz?

 

Bakırköy dans kursu Latin dansları eğitimini içerisinde hem Salsa hem de Bachata dansını birlikte vermektedir. Bachata dansını kısa sürede öğrenirken bunun yanı sıra Salsa dansı da öğrenebilirsiniz. Derslerimiz ilk 1 ay boyunca Bachata olarak başlar ve 2. ay itibari ile Salsa adımları ile tanışmış olursunuz. Burada amacımız katılan tüm öğrencilerimizi kısa sürede Latin dansları ile buluşturmak. Daha bir kaç hafta içerisinde dans gecelerine gidip dans etmeye başladığınızı görebilirsiniz.

Dans Pratiği
Her Cumartesi 17:00-19:00 arası Latin dansları kurslarımıza katılan herkes için pratik yapma şansı olacak. Burada stüdyomuzda çalan müzikler eşliğinde kurs arkadaşlarınızla pratik yapabilir hatta sizlere önceden duyuracağımız ders tekrarlarına ve ekstra derslere ücretsiz katılabilirsiniz.
Ders Günleri, Saatleri ve Kurs Ücreti
Kurslarımız hafta içi 1 saat ders + her Cumartesi 2 saat pratik şeklinde ayda toplam 12 saat eğitim içerir.
Gruplar ;
1. Grup Salı 19:00-20:00
2. Grup Salı 20:00-21:00

 

Pratikler her iki grup içinde ortak yapılır Her Cumartesi 17:00-19:00

İnstagram Sayfamız için tıklayın.

 

Dansa Giderken Nasıl Giyinmeliyiz ? 

 

Bakırköy Dans Kursuna Nasıl Gidilir?

 

 

Kurs Ücretleri;

Bakırköy Latin Dansları Ücretleri

Bakırköy Dans Kursu Esta Dans Akademi

Bachata Nedir ?

Salsa Nedir?

Soru Sor
Merhaba ,
Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
instagram;
Eğitmen
https://www.instagram.com/danserhat
Düğün Dansları
https://www.instagram.com/dansyeri
Hemen Ara!