Home

BAKIRKÖY DÜĞÜN DANSI

Bakırköy Düğün Dansı
Birbirini seven gençlerin evlilik yolunda attıkları en büyük adım düğünleridir. Bakırköy düğün dansı kurslarımıza katıldığınızda eşiniz ile düğününüzde yapacağınız ilk dansın unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz. Sizin ve davetliler için unutulmaz bir gece olması için açılışı yapacağınız mükemmel bir dans ile yapmanız gerekecektir. Profesyonel eğitmenlerden ders alınması halinde dansa hiç yeteneğim yok diyen kişiler dahi çok iyi dans edebilmektedir. İlk dans için tarzınızı ve çalacak müziği belirlemenizde de kursumuzun deneyimli eğitmenleri yardımcı olmaktadır. Bunun belirlenmesinin ardından ise yapılacak program ile düğünde bütün davetlileri kendinize hayran bırakmaya hazır olacaksınız. Eşiniz ile tam bir uyum içinde dans edecek ve aşkınızı, birbirinize bağlılığınızı ve ne kadar uyumlu olduğunuzu bir kez de bu dans ile ortaya koyacaksınız.
Düğün Dansları Nelerdir?
Eskiden düğünlerde çalan klasik bir müzik vardı ve her çift bu müzik eşliğinde dans ederdi. Şimdi ise düğünlerinin unutulmaz olmasını isteyen gençler kendilerine özel müzik ve dans olmasını istiyorlar. Bu arzularının gerçek olmasında da bizler onlara özel dans kurslarımız ile yardımcı oluyoruz. İlk dans için aslında sayısız seçeneğiniz olduğunu bilmelisiniz. Sadece vals değil aynı zamanda salsa gibi çok hareketli dansları da yapabilirsiniz. Ayrıca halk dansları da son zamanlarda düğünde ilk dans olarak seçilebiliyor. Siz de şu danslar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
Vals
Tango
Salsa
Sirtaki
Zeybek
Rumba
Samba
Düğün Dansı Ne Kadar Zamanda Öğrenilir?
Dans etmeye hiç yeteneğiniz olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Sizi anlayan ve işinde uzman olan eğitmenlerimiz ile bunun çok önemli olmadığını göreceksiniz. Sadece birkaç ders almanın ardından ise düğünde yapacağınız dans için hazır olduğunuzu görebilirsiniz. Düğün telaşı içinde olduğunuz bu süre içinde kurslar için çok fazla zaman ayırmanıza gerek olmayacaktır. Siz hangi dans tarzını seçeceğinize karar vermeli koreografiyi ve dansın öğretilmesi kısmını eğitmenlerimize bırakmalısınız. Bugün kendi düğününüz için dans kursu almanın yanında çocuklarınızın da içlerinde ki yeteneği ortaya çıkartmak için çocuk dansları kurslarımız bulunuyor. Takım çalışması yapmayı, özgüveni yüksek birey olması için bu kurslar çok yararlı olacaktır.

Soru Sor
Merhaba ,
Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
instagram;
Eğitmen
https://www.instagram.com/danserhat
Düğün Dansları
https://www.instagram.com/dansyeri
Hemen Ara!