admin

05 Mayıs 2022

Yorum yapılmamış

Home Latin Dansları Bachata Kursu

Bahçelievler Dans Kursu Arayanlar Bakırköy Dans Yeri’nde

Bahçelievler Dans Kursu Arayanlar Bakırköy Dans Yeri’nde

Dans Yeri merkezi stüdyosu ve deneyimli eğitmen kadrosuyla dans etmek isteyen İstanbulluları aynı çatı altında buluşturuyor. Bahçelievler dans kursu ile her ilçede, her semtte dans eğitim almak isteyenlere ulaşıyor. Dans Yeri ekibi, pandemi boyunca içimize attığımız tüm sıkıntıları, dertleri, stres yumaklarını dansla attırıyor! Elbette yalnızca sıkılan, sosyalleşmeye ihtiyaç duyan herke s burada. Zihninde çalan müziğe kulaklarını tıkayamayan, dans eğitimiyle yeniliğe kapı aralamak isteyenlere de dansın sınırsız gücünü öğretiyor. Bahçelievler dans kursu gibi aramalarda geniş kadrosu ve eğitim programları Dans yeri Bakırköy meydanda!

Bahçelievler Dans Kursu Bachata ve Salsa

Bahçelievler Dans Kursu arayan dans tutkunları Bakırköy Dans Yeri‘nde buluşuyor. Tango, vals, zeybek, salsa ya da bachata kursu mu almak istiyorsunuz? O zaman gelin ve alın! Dans Yeri akla gelebilecek her türlü dansta sizinle eğlenmeye, öğretirken yeteneklerinizi keşfetmenize çok hazır. Peki, İstanbul’un en iyi dans kursu isimlerinden olan Dans Yeri’nin popüler eşli dans kursları neler?

En çok ilgi gören eğitimlerimiz şöyle;

Salsa kursu: Salsa denince zihinlerde hemen Latin müzikleri eşliğinde dans eden çılgın bir çift görüntüsü beliriyor. Dans Yeri bu görüntüyü gerçeğe dönüştürmek için salsa kursu ile hem dansın temel adımlarını öğretiyor hem de doğaçlama salsa yapabilmenizi sağlıyor. Latin müzikleri çaldığında öğrendiğiniz adımları kendi özgün stilinizle birleştirmenin keyfini yaşamak için İstanbul salsa eğitimini kaçırmayın!

Bachata kursu: Dominik Cumhuriyeti’nin dans ve müzik dünyasına kazandırdığı Bachata dansı, insanların kendisini keşfetmesini sağlayan enerjik bir dans! İstanbul bachata kursu programlarımızı kaçırmayın, eşinizle birlikte dans etmenin keyfini çıkarın. Dans Yeri, içinizdeki dansçıyı ortaya çıkarmak için sizleri bekliyor.

bakırköy latin dansları kursu

Düğün Dansı İçin Endişelenmeyin ; Dans Yeri eğitmenleri sizinle!

En mutlu gününüzde ilk dansınızın kusursuz, romantik ve akılda kalıcı olmasını istediğinizi biliyoruz. O yüzden düğün dansı eğitimi ile İstanbullu çiftlere kısa sürede profesyonelmişçesine dans etmelerini sağlayacak bir performans sergiletiyoruz. Üstelik bununla sınırlı kalmıyor, düğünlerin favorisi zeybek dansını da öğretiyoruz. O halde gelin daha yakından inceleyelim şu kursları.

Düğünün ilk dansı için özel kurs programı
İlk düğün dansı müzikleri, hareketleri, ışıklandırmalarıyla bile çok önemli, kabul edelim. Düğün dansı kursu almak kesinlikle yapılacak en mantıklı hareket. Dans Yeri’nin profesyonel dansçıları, düğün dansı eğitimini uygun fiyatlarla kısa sürede veriyor, dans etmekte zorlanan çiftlerin bile rüya gibi bir dans imza atmasını sağlıyor.

Düğünlere özel zeybek kursu
Zeybek ezelden beri belli bölgelerde her düğünde oynanan bir oyundur. Ancak son dönem düğünlerinde zeybek favori dans haline geldi, çift ya da grup koreografileriyle düğünlerde boy göstermeye başladı. Zeybek kursu ile Zeybek oyununun temel hareketlerini öğreniyorlar. Geleneksel dansı ihtişamlı bir şekilde izleyenlere sunuyor, film sahnelerini aratmayacak görüntülerle mest ediyor. Dans Yeri, İstanbul’da zeybek kursu arayanlara uygun ve hızlı bir eğitim veriyor. Dünya daha da güzelleşiyor!

Bahçelievler Dans Kursu Düğün Zeybek Kursu

Bahçelievler Dans Kursu Arayanlar için Bakırköy'deyiz

Bahçelievler Dans Kuru Bachata Nedir?

Bahçelievler Dans Kursu Salsa Nedir?

Soru Sor
Merhaba ,
Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
instagram;
Eğitmen
https://www.instagram.com/danserhat
Düğün Dansları
https://www.instagram.com/dansyeri
Hemen Ara!