Bachata Dans Kursu İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul Avrupa yakası 25 ilçesi ile en yoğun insan nüfusuna sahip bölümü ve Avrupa ülkelerine açılan kapısını oluşturmaktadır aynı zamanda. Bakırköy, Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu gibi ilçelerse en yoğun ilçelerin başında yer almaktadır. Avrupa yakası Dans kursları genellikle bu yoğun ilçelerde ortak bölge hizmeti sunarak bir çok yakın bölgeye hizmet vermektedir. Bakırköy dans kursu, çevresinde yer alan Zeytinburnu, Bahçelievler, Florya, Küçükçekmece, Ataköy, Güngören, Bağcılar, İkitelli, Başakşehir gibi ilçelere hizmet vermenin yanı sıra Marmaray hattı ulaşımı sayesinde artık Anadolu yakası dans kursları aramalarında da ön plana çıkmaktadır.

Bachata Kursu Bakırköy

Bakırköy Bachata  kursu son yıllarda en çok yapılan dans başlığı altında önemli bir yere sahip. Bachata dans kursu Bakırköy bu konuda Avrupa yakası dans kursları arasında en çok tercih edilen kurs olmakla beraber güzel arkadaşlıklar kurmada oldukça popüler. Bachata dansı, 4 zamanlı bir ritme sahip en çabuk öğrenilen eşli danslardan biridir, doğduğu ülke Dominik Cumhuriyeti ve yerel halktan anlaşılacağı üzere oldukça eğlenceli kıpır kıpır bir danstır. Bachata şarkıları genellikle İspanyolca aşk ve sevgi üzerine yazılmış sözlerden beslenir.
Bachata dansı öğrenmek için çok esnek bir vücut yapısı ve oldukça iyi ritim kulağı gerekmez, alacağınız doğru eğitimler ve pratik çalışmaları ile 3-6 ay arasında akıcı dans etmeye başlarsınız. Bakırköy dans kursu, ritim çalışması , beden kullanımı, partner çalışmaları ve footwork teknikleri gibi çalışmaları tek çatı altında toplayıp bir eğitim haline getirmiştir. Seviyenize uygun grup ya da özel dersler alarak kısa sürede bu dansı öğrenebilirsiniz.

Avrupa Yakası Dans Kursu – Salsa ve Bachata Kursu

Salsa Kursu Bakırköy

Salsa kursu, Sosyal Latin Dansları kategorisinde eskiden beri en başı almaktadır, Salsa öğrenmek diğer danslara göre tempo yüksekliği açısından biraz daha zor ama daha oldukça eğlenceli bir danstır. Salsa dans kursu Bakırköy ilçesinde atığımız sosyal latin dansları sınıfımızda Bachata kursu ile birlikte verilmektedir. Anavatanı Küba olan bu dans, bölgesel stil farkları gösterir ve o bölge ile anılırlar. Küba Stili, New York stili, Los Angales Stili ve Kolombia Stili gibi dans seçenekleri vardır. Dünya genelinde ve ülkemizde Los Angales (LA) stili en çok kullanılır.
Salsa ve Bachata dans kursu birlikte alınması gereken eğitimlerdir. Bunlardan biri eksik olduğunda latin dans partilerinde eğlenceyi yarım yaşamış olursunuz. Latin dans geceleri Salsa dans müzikleri ve Bachata müziklerinin bir arada olduğu partilerinden oluşur. Bakırköy Salsa kursu ve Bakırköy Bachata kursu hakkında bilgi almak ve derslerimizi denemek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Soru Sor
Merhaba ,
Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
instagram;
Eğitmen
https://www.instagram.com/danserhat
Düğün Dansları
https://www.instagram.com/dansyeri
Hemen Ara!