admin

16 Eylül 2022

Yorum yapılmamış

Home Latin Dansları Bachata Kursu

Avrupa Yakası Dans Kursları

Avrupa Yakası Dans Kursları

Avrupa yakası dans kursları aramalarında Bakırköy dans kursları en çok aranan bölgeler arasında birinci sırada. Bakırköy, İstanbul’un en eski yerleşimlerinden biri olmasının yanı sıra en büyük ve kalabalık ilçelerinden biridir. İlçede bir çok konuda aradığınız şeylere ulaşmak mümkün, bunlardan biri de dans kursları. Bakırköy dans kursları hem bölgede yaşayan hem de ziyaret edenler için eğlenceli bir seçim hizmeti sunuyor.

Bakırköy Dans Kursları Nerede ?

Bakırköy dans kursu, Salsa kursu, Bachata kursu, Tango kursu, Çocuk dans kursu, Oryantal kursu, Zeybek kursu, Düğün dans kursu gibi bir çok alanda tam da meydanda sizleri bekliyor. Bakırköy Özgürlük Meydanı, İstanbul Bakırköy ilçesinde bulunan İncirli Caddesi ve Ebuzziya Caddesi’ni birbirine bağlayan bir meydandır. Bu noktaya İstanbul’un bir çok semtinden Metrobüs, otobüs, minibüs ve Marmaray ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası Dans Kursları

İşte sizlere videolu yol tarifimiz;
https://www.instagram.com/reel/CgmSCyND6c5/
Bachata dans kursu, eşli dans öğrenmek isteyen çiftlerin en çok başvurduğu dans türüdür. Peki Bachata dans nasıl yapılır? Bachata, Dominik Cumhuriyeti yerel dansıdır ve kolay öğrenilebilen oldukça eğlenceli bir danstır. Kadın ve erkek ritmik aşk şarkılarıyla kendilerinden geçerek kıvrak bir uyum yakalarlar. Size hayatın sıkıcı anları unutturup güzel anılar ve arkadaşlıklar kazandırır. Nasıl mı öğreneceksin ? Bakırköy dans kursu senin için burada.

Bakırköy Dans Kursu Avrupa Yakasında!

Dans, kısaca müziğin ritimlerine vücut hareketleri ile eşlik etme sanatıdır. Bu akıma kapılmak için sadece istemek yeterlidir. Avrupa yakasında oturuyorum ve ben de dans etmek istiyorum diyorsan size öğretelim. Kişilere özel seviye ve branşlarda kurslarımızdan birine dahil olabilir ya da birebir özel dans dersi de alabilirsin. Eşli danslar ya da bireysel danslar için bize danışabilirsiniz seçim konusunda size yardımcı olabiliriz.
Çok yakında evlilik planı yapan çiftlerimizi de unutmadık. Düğün dansı konusunda oldukça fazla tecrübeye sahip eğitmenlerimiz ile kısa sürede sevdiklerinize etkileyici bir sürpriz kendinize de unutulmaz bir anı bırakabilirsiniz.
Hangi düğün dansı ?
Vals,
Rumba,
Swing,
Cha Cha,
Bachata,
Salsa,
Rock n roll,
Zeybek,
Siz tarzınızı seçin gerisiniz bize bırakın…

Soru Sor
Merhaba ,
Size yardımcı olmak için buradayım, hangi dans kursumuzla ilgileniyorsunuz. Aklınızda bir fikir olması için sayfalarımızı incelemek ister misiniz ?
instagram;
Eğitmen
https://www.instagram.com/danserhat
Düğün Dansları
https://www.instagram.com/dansyeri
Hemen Ara!